top of page

SilyCord Poliüretan Sistem Avantajları

1_0.jpeg

SilyCord’u seçmeniz için pek çok neden var

Mozaik arkası %95 den fazla yapışma yüzeyi ile maksimum tutunma sağlar Özel yapıştırıcı-derz ürünler kullanıldığında, tek işlem ile uygulamanın bitmesini sağlar %100’e yakın derz alanına sahiptir Yapıştırıcıdan etkilenmeyen ve kopmaya dayanıklı olan poliüretan ağı, mozaikler arası halka oluşturarak uygulama sonrasında her bir mozaiğin birbirine sıkıca bağlanmasını sağlar ve dökülme riskini ortadan kaldırır Esnek plaka yapısı ve yeni plaka ebatı sayesinde hızlı ve kolay uygulanır Uygulama esnasında işçilik hatalarının önüne geçer. Yapıştırıcı kuruyana kadar, plaka, uygulandığı alandan sökülüp, temizlenip tekrar uygulanabilir. Uzun seneler boyunca, değişken iklim şartlarında ilk günkü gibi stoklanabilir.

Euromosic'in yeni mozaik taşıyıcı yöntemi; SilyCord sistem

Euromosaic yeni teknolojisi SilyCord Poliüretan Sistem ile mozaikler birbirine zincir halkaları gibi tutunur. SilyCord Poliüretan Sistem, kopmaz, esnek ve dayanıklı yapısı, mozaiklerin uygulandığı yüzeylere daha güçlü yapışmasını sağlar.

2_0.jpeg
3_0.jpeg

Bugünün yeniliği Yarının vazgeçilmezi

SilyCord; Euromosaic tarafından ileri teknoloji kullanılarak hızlı ve mükemmel mozaik uygulaması için geliştirilen bir sistemdir. SilyCord yapışacağı yüzeye %95 tutunma sağlar, mozaik dökülme riski ortadan kalkar.

Su Geçirmez Nem Almaz

SilyCord sistem ile birlikte kağıt ve file taşıyıcılı mozaiklerin ıslanması yada nem alması durumunda mozaiklerin plakalardan dökülme sorunu tamamen ortadan kalkar. Kağıt taşıyıcılı sistem uygulaması sonucunda; mozaik yüzeyinde kalan kağıdı, tutkal izlerini temizlemek, ve kağıtların sökümü esnasında plakadan kopan mozaiklerin onarımı gibi süreçlerin önüne geçerek zaman kaybını önler. Dot taşıyıcılı sistemlerde; esnek olmayan malzeme yapısı nedeni ile rutubete ve değişken ortam sıcaklığına maruz kalan ürünler uzun süre stoklanamaz, uygulama esnasında plakalarda tahribata yol açar. SilyCord, ısı ve neme dayanıklı poliüretan yapısı sayesinde mozaiklerin her mevsimde uzun süre ve ilk günkü gibi stoklanabilmesini sağlar.

4_0.jpeg
5_0.jpeg

SilyCord ile yapıştırıcının mükemmel uyumu

SilyCord teknolojisinde kullanılan özel yapıştırıcı Euromosaic tarafından geliştirilmiştir. Bu sistem size mükemmel uygulama vadediyor. 1.Esnek ve tüm yüzeylere uygulanabilir 2.Kesimi kolay

bottom of page